Mini Haus Anaokulu

Fiziki Koşullarımız

Mini Haus Anaokulu, 2014 yılında Çiğli’de müstakil binasında 500 metrekare alana kurulmuş olup 3-6 yaş arasındaki çocuklara hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çalışan anaokulumuz, bölgesinde, fiziki koşulları, geniş sınıfları ve uyguladığı yoğun olarak Almanca ve İngilizce eğitimi ile öne çıkan en önemli kurumlardan biridir.

Mini Haus, kalitesi ve velisine verdiği güven ile 2016-2017 yılında Demirköprü mevkiinde 0-3 yaş arası bebek kreşini açmıştır. Çok kısa sürede Karşıyaka ‘da bir marka olan Mini Haus ailesi şu anda 0 yaş ile 6 yaş arasında tüm ailelerin çocuklarını güvenle ve huzurla emanet ettikleri bir yer haline gelmiştir.

Çocuklarımız yaş gruplarına ve gelişim özelliklerine göre belirlenen sınıflarında, gelişim alanlarına göre hazırlanan aylık eğitim planlarına göre, uzman kadromuzun da desteği ile geleceklerine adım atmaktadır.

Eğitimlerimiz

3-6 Yaş Grubu

Misyonumuz

Mini Haus Okulu olarak misyonumuz, öğrencilerimizin mutlu, sağlıklı, güvenli, oynarken öğrenen, iletişim becerileri gelişmiş, sorun çözme yetisine sahip, üretken, yaratıcı, etik, değerleri özümsemiş, doğaya ve çevresine duyarlı, ulusal ve küresel değerlere sahip, başarılı, özgüveni yüksek bireyler olarak hayata hazırlamaktır.

Felsefemiz

Mini Haus olarak amacımız çocuklarımızda var olan merak duygusu, öğrenme güdüsü ve problem çözme yeteneğini geliştirerek, onlara eğitim hayatları ve tüm yaşamlarında başarılı ve mutlu olabilmeleri için gerekli donanımı kazandırmaktır. Bu donanımı kazandırmak da, özenle hazırlanan, sevgiyle uygulanan düzenli bir programdan geçer.

Mini Haus Anaokulu mutlu, kendisiyle ve çevresiyle barışık, duygu ve düşüncelerini ifade edebilen, başkalarının duygu ve düşüncelerine saygı duyan, sosyal bir ortamda yaşadığının farkında olan ve kendini tanıyan çocuklar yetiştirmeyi hedefler.

Etkinliklerimiz

3-6 Yaş eğitim grubumuzun;
Tüm mutluluk anlarını görmek için