Kreş

Okulumuzda ki tüm öğretmenlerimiz Kız Meslek Lisesi Çocuk gelişimi ve Eğitimi lise ve üniversite mezunudur. Erken çocukluk eğitimi konusunda deneyimli ve uzman öğretmenlerdir. Tüm öğretmenlerimizin sürekli gelişimi ve donanımlı olmalarını önemsiyoruz ve bu amaçla yıl içerisinde kurum içi ve kurum dışı eğitim seminerlerine gönderiyoruz.


Öğretmenlerimiz çocuklar için meraklı bir gözlemci, materyal üretici, keyifli bir oyun ve takım arkadaşıdır.

Yasemin Akman
Öğretmen
Sema Gönül
Öğretmen
Merve Çağlar
Öğretmen
Yağmur Taylan
Öğretmen
Fulden Yıldırım
Öğretmen
26 yaşındayım ve evliyim. 2009 yılında Karşıyaka Anadolu Meslek Ve Kız Meslek Lisesinde Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun oldum. Şuan Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümünü öğrencisiyim. Okul Öncesi Öğretmeni olarak beş yıldır görev yapıyorum. Çocuklarla birlikte olmak, onların ilk adımlarına, konuşmalarına, sevgi dolu bakışlarına şahit olmak ve onlarla dolu dolu, eğlenceli zaman geçirmek bana keyif veriyor. İşimi çok seviyorum.
Banu Çoştu
Öğretmen
Melda YILMAZ
Necla Balcı
Öğretmen
Necla Balcı
Gülden Tezduyan
Öğretmen
Melda YILMAZ
Simge Baylan
Öğretmen
27 yaşındayım. Evliyim ve bir çocuk annesiyim. Bergama Cumhuriyet Lisesi mezunuyum. Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Çocuk Gelişimi Ve Okul Öncesi eğitimi aldım. 2014 yılında Mini Haus ailesine katıldım. İşimi çok seviyorum. Onların büyüdüklerini görmek, onlara yeni bir şeyler öğretmek çok güzel bir duygu. Çocuklarla çocuk olmayı çok sevdiğim için bu mesleği seçtim. Mini Haus Baby ailesiyle çalışmaktan gurur duyuyorum.
Melike Çalışaner
Öğretmen
1992, İzmir doğumluyum. Büyükçiğli Anadolu Lisesinde okuduktan sonra, Manisa Celal Bayar Üniversitesinden mezun oldum. Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi alanında birçok sertifikam var. Mesleğimi severek yapıyorum ve beş yıldır Okul Öncesi Öğretmeni olarak çalışıyorum. Evliyim ve sekiz aylık bir oğlum var. Çocukları çok seviyorum ve Mini Haus Baby ailesinin bir bireyi olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Merve Talazoğlu
Öğretmen
25 yaşındayım, İzmirliyim. Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik Ve Anadolu Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdim. Çocuklarla vakit geçirmeyi ve onlara yeni bir şeyler öğretmeyi sevdiğim için bu mesleği seçtim. 2016 yılından beri Mini Haus Baby’de çalışıyorum ve burada olmaktan dolayı çok mutluyum.
Neslihan Zıplar
Servis Öğretmeni
1977 yılında İzmir’de doğdum. Karşıyaka Suzan Divrik Kız Teknik Ve Anadolu Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünü mezunuyum. Okul Öncesi Öğretmenliğine 1996 yılında başladım, 2015 yılından beri de Mini Haus Anaokulunda görev yapmaktayım. Çocukları çok sevdiğim için bu mesleği severek yapıyorum.
Melis Karaarslan
Öğretmen
1998 yılında İzmir’de doğdum. Şehit Ali Karaoğlan Kız Teknik Ve Meslek Lisesi, Çocuk Gelişimi mezunuyum. Şuanda Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümünü öğrencisiyim. Okul Öncesi Öğretmeni olarak 2016 yılında göreve başladım ve 2017 yılı itibariyle de Mini Haus Baby’de çalışmaya başladım. Çocukları çok sevdiğim için bu mesleği tercih ettim.
Reyhan Akkuş
Öğretmen
Gamze Karataş
Aşçı
Hülya ERGİN
Gül Cennet Bülbül
Yardımcı Personel
Gül Cennet Uyur